Transformentional life coaching

20191031_090446
Piękno kobiety promieniuje z jej wnętrza. Ma ono prawdziwą siłę przemiany świata. Jestem Transformacyjnym coachem dla kobiet. Towarzyszę im w ich wewnętrznej wędrówce do unikalnej wartości.

Obecnie pracuję z kobietami w projekcie KOBIETA KRÓLOWA. Jest ona władczynią, bo w swojej wewnętrznej podróży opanowała dwie srogie namiętności – PRAGNIENIE i LĘK.

Kobieta staje się królową przechodząc przez śmierć do nowego życia, do nowego stanu świadomości. Otrzymuje panowanie od świata, bo wygrała z nim wewnętrzną walkę. Świat staje się jej poddany i błogosławi we wszystkich przedsięwzięciach. Kobieta staje się mocna zrealizować swoje marzenia. Tak właśnie staje się szczęśliwa.

W mojej pracy coachingowej i eksperta w dziedzinie duchowości oraz jako mentor pomagam w przejściu przez wszystkie etapy życia zaczynając od wspomnień z dzieciństwa. Następuje uzdrowienie zranień, relacji z matką i ojcem, relacji ze swoim ciałem. Następuje przemiana w dojrzałą pewną siebie, piękną kobietę, która wie co chce, a czego już nie. Przemianie ulegają także jej relacje z mężczyznami. Przestaje się ich bać, rozumie ich i sprawia, że czują się męscy w jej towarzystwie. Następuję eksplozja atrakcyjności i polaryzacja seksualna o sile przyciągnięcia samego KRÓLA.

Ostatnim etapem jest coaching odkrywający ukryty potencjał i powołanie w życiu, do którego kobieta czuje się wezwana. To jest to flow, które sprawia, że kobieta czuje się najszczęśliwsza we własnym życiu i czuje się gotowa uczynienia ze swojej pasji, z tego co kocha, biznesu. Tak jak nauczyła się relacji i uzdrowiła je z mężczyznami teraz uzdrawia relacje z pieniędzmi, rozumie tę aktywną, męską energię, którą one są. Zdrowy kontakt kobiety z pieniędzmi powoduje, że przychodzą one do niej, jak mężczyźni, łatwo i przyjemnie.

Jeśli odnajdujesz w sobie pragnienie abym to ja towarzyszyła Tobie w tej wewnętrznej, pasjonującej podróży zapraszam, skontaktuj się ze mną.

Koszt całkowity pracy coachingowej w ciągu roku to 8 tys. zł. (1 godz. w tygodniu)

Koszt jednej konsultacji, albo sesji coachingowej to 200 zł.