KRÓLOWA jako kobieca tożsamość

Książka ma 340 s.
Ma dużo treści z dziedziny duchowości chrześcijańskiej, ale i nie tylko. Jest bardzo bogata. Otwierając ją spontanicznie na każdej stronie można zostać oświeconą. Jest kompilacją i esencją całej mojej wiedzy o kobiecie i naszej drodze do przebóstwienia.
Ma też elementy pracy warsztatowej – kilka ważnych miejsc na osobisty wpis. Dlatego też nadaje się na prezent dla każdej kobiety zainteresowanej rozwojem osobistym i przemianą własnego życia. Jej cena to 130 zł. Jeśli jesteś zainteresowana kupnem jej to napisz tu w zakładce „contakt” do mnie. Otrzymasz ją w przeciągu 3 dni.

13 Comments

  1. Olu, niedawno skończyłam czytać Twoją książkę. Jestem zachwycona jej przebogatą treścią. I gdybym jednym słowem miała określić Twoje dzieło (tak, to jest Dzieło) to powiedziałabym, że ta książka jest po prostu PEŁNA. Już od kilku lat interesuję się kobiecym rozwojem. Różne książki przeczytałam, różnych coachów słuchałam ale wszystko do tej pory wydawało mi się jakieś trochę wybrakowane, niekoniecznie wiarygodne. Pewne treści, które słyszałam czy też wyczytałam czasem trudno było mi przyjąć, uznać i być może wdrożyć ponieważ pomijały jedną z najistotniejszych sfer życia – duchowość. Do tej pory trudno było mi utożsamić się z Królową, która żyje w oderwaniu od Boga a w zasadzie bez Niego. Czytając Twoją „Królową… ” miałam poczucie, że ta książka nie tylko scala wszystkie przeczytane czy też usłyszane do tej pory treści na temat kobiecości ale sięga jeszcze głębiej pokazując pełny obraz Kobiety Królowej. Innymi słowy określa Kobietę Pełną. I dzięki temu, że w swojej książce nawiązujesz do Boga i religii chrześcijańskiej to łatwiej było mi się z tą opisywaną Królową utożsamić, zacząć jej szukać w sobie a w końcu ją w sobie widzieć.
    Uważam, że „Królowa…” jest książką, którą powinna przeczytać KAŻDA Kobieta, niezależnie od tego czy jest wierząca czy niewierząca. Bo bez względu na to czy ktoś w Boga wierzy czy nie to Prawda i tak jest tylko jedna.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s